Akce a události

Akce a události (111)

Srdečně zveme všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče na Den otevřených dveří, který se na ZŠ Fr. Plamínkové koná dne 2. prosince od 9 do 17 hodin. V dopoledních hodinách je možné nahlédnout do výuky. Celý den budou zájemce po škole provádět žáci 7.A. Na otázky bude ochotně odpovídat vedení školy i učitelé. Moc se na Vás těšíme.   
Vážení rodiče, milí studenti a přátelé školy, srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří v našem osmiletém česko-anglickém montessori Gymnáziu Duhovka, které nabízí vzdělávání pro studenty ve věku 11 – 18 let.  
V úterý 13. října na žáčky 1. až 4. tříd ZŠ Fr. Plamínkové čekalo jedinečné divadelní představení Víti Marčíka o Šípkové Růžence. Paní učitelky i paní ředitelka se ochotně zapojily a v průběhu celého vystoupení svědomitě asistovaly.
Děti 3. tříd ZŠ TGM se zúčastnily zajímavé akce na podporu bezpečnosti v dopravních prostředcích MHD. Žáci si prohloubili vědomosti z oblasti dopravní výchovy, zejména v tramvajích. Besedu vedla zkušená policistka s řidičem tramvaje. Vše se konalo ve Stromovce ve výjimečném prostředí tramvajového vozu.
V druhé polovině září proběhlo na 1.stupni ZŠ TGM postupně ve všech třídách představení Spolku 2012 "Neubližujme si" zaměřené na projevy vzájemné snížené empatie dětí a různé stupně šikany. Dětem byly názorně předvedeny situace, do kterých se mohou dostat přičiněním svých spolužáků a děti samy si pak mohly společně s herečkami vyzkoušet, co to je někomu ublížit nebo být ublíženým. 
Ve středu 14. října 2015 navštívili žáci našich devátých tříd Armádní muzeum na Žižkově, aby si zde nejen prohlédli instalovanou výstavu V ULICÍCH PROTEKTORÁTU BÖHMEN UND MÄHREN, nýbrž i vyhledali potřebné informace o protektorátních poměrech a to hned z několika zorných úhlů. 
Strana 1 z 19

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více