Ve středu 30.3. jsme s dětmi navštívili výstavu v Národním zemědělském muzeu-Od lokálky po rychlík,která se koná do 3.4.Pro nadšence a milovníky železnic a vláčků je připraveno modulové kolejiště s jednokolejnou tratí o délce 60 metrů.Je zde k vidění mnoho vlakových souprav.

Kromě železničních modelů a modelů automobilů modeláři také na kolejišti představují i modely zemědělské a lesní techniky.Kluci byli nadšeni a obdivovali nejrůznější vychytávky železnice.Holčičky zase byly natěšené na malou hospodářskou farmu před zemědělským muzeem,kde jsou k vidění králíčci,kozičky,slepice,krůty a další zvířecí drobotina.Zkrátka,každý si přišel na svéB-).

Fotogalerie: http://msustudanky.rajce.idnes.cz/ZABICKY_SLUNICKA-Vystava_moduloveho_kolejiste-kouzlo_zeleznic_v_NZM/

Dopolední program rychle utekl a společně jsme se vydali na chutný oběd,který nám paní kuchařky přichystaly;-).

Krásné jarní dny přejí děti ze třídy Žabiček a Kateřina Havlová

Přečteno 1160 krát Poslední aktualizace: čtvrtek, 07 duben 2016 14:57