Velvyslanectví Brazílie vyhlásilo soutěž pro naši školy. Skupiny žáků nebo jednotlivci zpracovávali projekt na téma Brazílie a olympijské hry. Po zodpovědném obtížném rozhodování pana velvyslance a vedení naší školy zvítězil projekt 4. třídy. Za vytvoření projektů dostane škola model sochy motýla brazilského umělce Romera Britta, která zdobí park na Ortenově náměstí.

Celá 4. třída je pozvána ke slavnostnímu předání na Velvyslanectví Brazilské federativní republiky 27. 5. 2016 v 15:00. Žáci budou pohoštěni brazilskými specialitami a pohovoří za pomoci paní učitelky Mirovské a Chamillové s panem velvyslancem (v jazyce anglickém). Třída dostane dva maskoty olympijských her 2016 a ty si žáci vystaví ve třídě.  Třídě moc gratuluji a děkuji za krásnou reprezentaci naší školy. Ing. M.  Hodaňová, zást.řed. ZŠTGM

Přečteno 848 krát

4 komentáře

• Odkaz Komentáře neděle, 12 březen 2017 13:19 linkidem

That does it! I hate people who do things behind my back. He did it behind my back again.

• Odkaz Komentáře středa, 25 leden 2017 11:03 Robert

We're a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community. Your site offered us with useful information to paintings on. You've performed a formidable job and our entire group can be thankful to you.

• Odkaz Komentáře pátek, 11 listopad 2016 13:00 Mark

Hey there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results. If you know of any please share. Thank you!

• Odkaz Komentáře pátek, 30 září 2016 15:11 Charles

Some genuinely prize content on this internet site, bookmarked.