Originální přednáška „Smysly zvířat“ dětem poutavým způsobem představila to, jaké výjimečné dovednosti používají zvířata ve volné přírodě k tomu, aby si obstarala potravu a sama se co nejlépe ubránila nebezpečí, které s sebou život ve volné přírodě nese.

Během programu pracovníků Záchranné stanice LIPEC byla představena ochočená a přátelská zvířátka, s jejichž pomocí byly jednotlivé smysly demonstrovány. Děti se tak seznámily s ježkem, potkanem, poštolkou, sovou pálenou, výrem, krajtou a dokonce i s opovrhovaným švábem.

Dana Prošková, zást. řed. školy

Přečteno 769 krát