Dětská hřiště na Praze 7

Dětská hřiště na Praze 7 (2)

Rozhlídněte se po Praze 7, kde se bude vaše dítě s vámi cítit nejšťastněji. Všechny hřiště se snažíme pro vaše děti zvelebovat. Podívejte se jak se to daří.

Právě dnes otevírá radnice Prahy 7 a společnost Sedmá ubytovacínové dětské hřiště ve vnitrobloku Schnirchova čp. 33. Využívat jej budou především děti z Mateřské školy Janovského a obyvatelé okolních domů. Součástí úprav vnitrobloku byla i obnova zeleně a přilehlých chodníků. Radnice tak svým obyvatelům opět přispěla další možností, kde trávit volný čas rodinám s dětmi. zdroj: Pražský deník
Děti v Praze 7 si mají kde hrát Jsem přesvědčen, že široké možnosti aktivního trávení volného času výrazným způsobem zvyšují kvalitu života v naší městské části. Proto považuji budování, provoz a údržbu dětských hřišť a sportovišť na území Prahy 7 za jednu z mých významných priorit. Zároveň je zřejmé, že dostatečná kapacita a nabídka těchto zařízení funguje jako významný prvek v oblasti prevence proti sociálně-patologickým jevům.

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více