Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1362
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1004
Názory

Názory (27)

Zápis dětí do Mateřské školy U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a proběhne 27. června 2016 od 13,30 do 18,00 hodin ve třídě „U Hradu“ na adrese Na Maninách 1080/29a.
Zápis dětí do mateřských škol proběhne ve dnech 16. a 17. března 2016 od 13,30 do 17,00 hodin v ředitelnách nebo třídách mateřských škol Městské části Praha 7.
Termín zápisu žáků do prvních tříd na Praze 7 se koná 3.2. – 4.2. 2016 od 14 hodin do 18 hodin
Máte doma potraviny, o něž byste se chtěli podělit s lidmi, kteří to skutečně potřebují? Přineste je a zapojte se do Národní potravinové sbírky. Ta se letos uskuteční i v Praze 7. V sobotu 21. listopadu budou sběrná místa v Mateřské škole U Uranie a Základní škole Korunovační. Vybrané jídlo dostanou občané Prahy 7 na základě doporučení sociálního odboru, Pečovatelského centra a neziskových organizací.
1. výletní den V soutěžních slohových pracích vyhraný zájezd do Třeboně absolvovaly tento týden třídy 4.B a 7.B. První den nám počasí moc nepřálo. Poprchávalo po celou cestu, ani na vyjížďce parníkem to nebylo lepší. Ale viděli jsme kachny a plno kaprů, o kterých víme, že se už brzy stanou naší slavnostní večeří. Ale to až zítra. Zatím jsme si prohlédli náměstí, někteří dokonce i z vyhlídkové věže, a nakoupili jsme pohlednice domů. Po výborné večeři jsme zahráli něco her…
Již 5. rokem Vás touto cestou zveme na PASCO konferenci, celostátní setkání uživatelů měřicího systému PASCO a všech přátel školního přírodovědného experimentu vůbec! Máme pro vás připraveno velké množství novinek i spoustu praktických ukázek výuky jednotlivých přírodovědných disciplín. I letos se budete moci podívat přímo do učeben a zhlédnout reálnou výuku ve třídách s žáky.
Milé děti, milí rodičové, je tu nový školní rok, první školní den. S tím přicházejí i velké plány, očekávání, strach, napětí a mnoho dalších emocí, které velký den přirozeně doprovází. Radnice městské části Praha 7 chce být Vaším partnerem a vnímá školu do jisté míry jako službu rodičům a zároveň pomocnou ruku dětem. Ve škole pracují odborníci, kteří mají s rozvojem a vzděláváním dětí bohaté zkušenosti, ale i pro ně je velmi důležitá zpětná vazba od rodičů, kteří potřeby svých…
Ačkoliv ve většině našich škol byla vysvědčení rozdána už minulý pátek, deset měsíců, které uzavřely pro naše žáky jejich další školní rok nastal až dnes a před všemi se otevírají dva měsíce prázdnin, od kterých všichni, zvláště žáci, očekávají období nových dobrodružství a zážitků.
Strategie digitálního vzdělávání 2020 předběhla ve svých vizích aktuální potřeby našeho vzdělávacího systému. Aniž by tyto potřeby, vyplývající mimo jiné i ze závěrů ČSI, ICILS a Talis, reflektovala, zaměřila se prioritně na žáky, nikoliv na pedagogy. Kromě toho se u vize pro digitální vzdělávání projevil velmi rizikový bod, který stejně negativně dopadá i na celou Strategii vzdělávání 2020, a tím je nedořešený návrh na jasnou a funkční implementaci změn vyplývajících z těchto strategických materiálů. Nelze tedy očekávat, že se Strategie…
V předvolební kampani jsme slíbili voličům, že v případě zvolení, zajistí zastupitelé celoprázdninový provoz mateřských škol. Je mnoho rodičů, kteří i v letních měsících musí do práce a babička není vždy po ruce. Vedení Prahy 7 se proto rozhodlo zřídit Letní školku Prahy 7 v prostorách FZŠ Umělecká a mateřské školy U Studánky. Zajímavý letní program pod vedením zkušených pedagogů bude připraven pro děti od 3 do 8 let v 5 týdenních turnusech od 20. 7 do 21.8. 2015.
Strana 1 z 3

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více