Akademie celoživotního vzdělávání

Akademie celoživotního vzdělávání (6)

Nikdo není nikdy starý a neužitečný. Nevěříte? Přijďte mezi nás do akademie celoživotního vzdělávání a poznáte jak mladý ještě jste.

Městská část Praha 7 si Vám dovoluje nabídnout zájmové kurzy pro širokou veřejnost. Naším cílem je navázat na tradici pořádání zájmových kurzů v bývalém Kulturním centru Vltavská a nabídnou občanům nejen Prahy 7 širokou škálu kurzů, seminářů a aktivit k efektivnímu trávení volného času a osobnímu rozvoji dovedností a znalostí. Vybrat si můžete ze široké nabídky. Odkaz zde
Městská část Praha 7 si Vám dovoluje nabídnout zájmové kurzy pro širokou veřejnost. Naším cílem je navázat na tradici pořádání zájmových kurzů v bývalém Kulturním centru Vltavská a nabídnou občanům nejen Prahy 7 širokou škálu kurzů, seminářů a aktivit k efektivnímu trávení volného času a osobnímu rozvoji dovedností a znalostí.
V dubnu si pro Vás Akademie celoživotního vzdělávání připravila přednášky na téma Relaxací k dlouhověkosti, kterými Vás bude provázet pan PaedDr. Miroslav Štilec Ph.D. První přednáška se uskuteční již 15.4.2014 od 9:30 v základní škole Korunovační...
Akademie celoživotního vzdělávání si pro Vás připravila přednášky na téma : Relaxací k dlouhověkosti, Mozaika šesti cest Indií, Urbanistický vývoj Prahy 7 a Umění a kultura tradiční Číny...
Přijďte si poslechnout každé říjnové úterý od 10h do 12h na ZŠ Strossmayerovo náměstí přednášku o čínské kultuře a umění. Všechny přednášky jsou zcela ZDARMA!
V listopadu si pro Vás Akademie celoživotního vzdělávání připravila přednášky na téma: Cesta k dlouhověkosti, kterými Vás bude provázet pan PaedDr. Miroslav Štilec Ph.D. První přednáška se uskuteční již 5.11.2013 od 9h30 na základní škole Korunovační. Více informací ZDE.

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více