Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1004
Akce pro rodiče a děti

Akce pro rodiče a děti (56)

Škola nekončí s posledním zazvoněním. I po něm se ve škole děje mnoho zajímavých akcí.

Ve středu 14. října se na FZŠ Umělecká konal další ročník tradiční podzimní akce SLAVNOST SPADANÉHO LISTÍ. I navzdory počasí, které nám tentokrát opravdu nepřálo, bylo odpolední setkání před školou dvoře i v přilehlých prostorách plné dobré nálady, radosti, příjemných setkání a hovorů, zkrátka plné POHODY. Rádi bychom za to poděkovali všem návštěvníkům i organizátorům.
Mateřská škola U Uranie Vás zve na benefiční akci Školkohraní, která se koná 2. 6. 2015 od 15:30 hodin na zahradě školy. Zakoupením vstupenky přispíváte na proměnu zahrady. Máte i jiné možnosti, více na www.skolkohrani.cz a facebooku zahrady - https://www.facebook.com/msuranie. Za celou školu Mgr. Michaela Kuběnová, ředitelka školy

Pochod TGM

pondělí, 11 květen 2015 11:15
Vážení, dovoluji si tímto, stejně jako v předchozích letech, pozvat představitele MČ Praha 7 na Pochod TGM. Je to akce pro rodiče, děti a učitele naší školy a další pozvané osoby. Společně projdou dle mapky trasy v délce 6 - 12 km Stromovkou a v okolí Vltavy. V cíli na školním hřišti, které jsme nedávno společnými silami otevřeli pro veřejnost, čeká malé občerstvení. Po cestě potkáte hlídky učitelů, které vás bez splnění úkolů nepustí dále :).
Naše třída Berušek se rozhodla že kromě různých akcí, divadel a výletů pro děti, zorganizuje i výlet pro rodiče s dětmi. Blíží se Vánoce a k Vánocům jistě také patří zasněžené obrázky pana Josefa Lady. Cíl našeho výletu byla vesnička Hrusice, v které Lada žil. Jako správní výletníci jsme se sešli v sobotu ráno na Hlavním nádraží pod tabulí s odjezdy vlaků a čekali jsme, kdo všechno se k nám přidá. S dětmi, rodiči, paní učitelkami a jedním psem nás…
MČ Praha 7 a HC Sparta Praha si Vás dovolují pozvat na tradiční předvánoční akci s bruslemi i bez pro všechny rodiče a děti z Prahy 7, kdy vrcholem společně stráveného podvečera pak bude návštěva Mikuláše s čerty a anděly.  
Vážení rodiče, zveme vás na besedu s emeritním policejním radou JUDr. Miloslavem Dočekalem. Beseda se koná u nás ve škole v úterý 18.11.2014 od 17,00 do 18,00. Miloslav Dočekal pracoval dlouhá léta na kriminální policii v Praze, je členem sdružení Bílý kruh bezpečí, které pomáhá při řešení kriminality mládeže. Besedu pořádáme v rámci preventivního programu pro žáky a rodiče Krimi a my a díky grantu pro podporu prevence kriminality v rámci MČ Praha 7 je pro vás zcela zdarma.  
Počasí nás nezklamalo, a tak se grilování uskutečnilo na zahradě u školy. Tabule byla rozmanitá: špekáčky, klobásky, grilované cukety, uzené makrely, spousta zeleniny a dalších dobrot. Účast byla hojná:18 dětí, rodičů jen o trochu méně, paní učitelka, paní vychovatelka a další. Děti nám zazpívaly pár písní a poté i rodiče přidali svou špetku do mlýna a zazpívali si s dětmi Bednu od whisky a další songy.
Vážení rodiče žáků I.stupně, na základě spolupráce s PedF UK vás chceme informovat, že i letos se bude konat nesmírně zajímavá kulturně poznávací akce studentů PedF UK, na které budou účastníci mít možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aktivit, prověřit své schopnosti a zárověň se i naučit něco nového. Aktivity jsou tvořeny primárně pro děti, ale jistě budou bavit i dospělé.
V úterý 3. června se v Holešovicích rozhořel olympijský oheň. Na Tusarce se totiž konala olympiáda, a to ne ledajaká. V zajímavých disciplínách se zde utkaly rodinné týmy, ve složení dítě - dospělák. A přestože by se dalo čekat, že zaťatými olympioniky s touhou po vítězství budou naše dítka, nezřídka tomu bylo úplně naopak. Po vylosování tomboly a vyhlášení rekordmanů čekal na zúčastněné ještě krátký zábavný program zpěváka Jiřího Helekala a než se kdo nadál, pěkné odpoledne bylo u konce.…
Mateřská škola U Uranie organizovalacyklus přednášek s názvem „Zdravě s předškolními dětmi a rodiči“. Akce byla zaměřena na podporu zahrady v podobě dobrovolného příspěvku na její revitalizaci. Partnerem společného setkávání s odborníky, rodiči a dalšími zájemci byla Nadace Proměny, která dlouhodobě podporuje proměny školních zahrad v inspirující prostředí rozvíjející schopnosti, dovednosti dětí a podněcující jejich tvořivost, či fantazii.
Strana 1 z 6

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více