Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 1004
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 989
Poznávací kurzy pro všechny

Poznávací kurzy pro všechny (27)

Je vám více jak 18 let a hledáte jak uspokojit vaší touhu po vzdělání? Pročtěte si naší nabídku kurzů, třeba vám splníme váš sen po poznání.

Základní škola Tusarova začíná spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek, díky které mají děti možnost získat svůj první mezinárodní certifikát z angličtiny, a to rovnou z univerzity v Cambridge. V souvislosti s tím jim bude umožněno navštěvovat speciální přípravné kurzy. Kurzy budou probíhat od září 2015 do června 2016.
Fakultní mateřská škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze 7 nabídla ostatním mateřským školám účast na přednáškách, jejichž cílem byl „Rozvoj profesní identity a moderního pojetí předškolního vzdělávání“. Díky získané dotaci v programu na podporu rozvoje vzdělanosti a spolupráce s vysokými školami v oblasti vzdělávání pedagogických pracovníků škol hlavního města Prahy se FMŠ na Výšinách stala místem, kde probíhala setkání učitelek z mateřských škol na Praze 7 a vysokoškolských kapacit ve svém oboru. Cyklus přednášek a následných diskuzí byl zaměřen…
Vážení spoluobčané, městská část Praha 7 si Vám dovoluje nabídnout zájmové kurzy MČ Praha 7. Chcete si zlepšit znalosti cizího jazyka? Hledáte volnočasové aktivity? Pak si můžete vybrat z bohaté nabídky kurzů, které pořádá městská část Praha 7 v budově ZŠ Strossmayerovo náměstí 4, Praha 7. 
Podvečerní seminář se zaměří na prevenci rizik spojených s užíváním  sociálních sítí s názvem „Facebook a jiné sítě pro rodiče“. Seminář je určen  především rodičům, ale i dalším zájemcům a přátelům bezpečného internetu.  Zkušení odborníci Vás provedou pozitivními i stinnými stránkami sociálních  sítí populárních mezi nejmladšími uživateli. Poradí, jak zvýšit bezpečí dětí  na sociálních sítích a jak jim pomoci v případě nesnází.
„Kurzy kresby a malby na ZŠ Strossmayerovo náměstí pod vedením MgA. Zuzany Kantové budou probíhat i v letošním školním roce.“ Podrobnosti naleznete na přiloženém plakátu. Mgr. František Rada, ředitel školy  
Ve školním roce 2014/2015 budou pro rodiče žáků (a případně i další zájemce) v ZŠ Fr. Plamínkové v podvečerních hodinách učitelé cizích jazyků organizovat jazykové kurzy. Bližší informace najdete na http://www.plaminkova.cz/pro-rodice/kurz-aj-pro-dospele .
Přestože škola skončila již v pátek, měli jsme na  neděli 29. června připravenou ještě jednu zajímavou akci pro široko veřejnost. S potěšením jsme hostili diskusní setkání s názvem Škola pro 21. století, které se uskutečnilo ve spolupráci s vedoucím odboru školství MČ Praha 7 panem Filipem Kuchařem a Institutem pro podporu inovativního vzdělávání.
Záměrem bylo představit a připomínkovat studii zahrady ze strany zaměstnanců školy, rodičů, architektů a dalších partnerů. Prezentace návrhu zahrady se ujali architekt Petr Lešek a krajinářka Jitka Tomsová, krátce pohovořila o významu komunitní spolupráce také Jana Říhová z Nadace Proměny.
  Srdečně Vás zveme na 1. seminář, kde je dobrovolné vstupné v podobě daru,který nás posune na naší cestě k obnově „Zahrady – čtvero ročních období“(více informací o projektu na www.msuranie.net). Název:  „Setkání s architekty a partnerskou Nadací Proměny aneb význam komunitní spolupráce“ KDY: 19. 2. 2014 od 17:00 do 19:00 hodinKDE: Mateřská škola U Uranie, Na Maninách 1080/29a, Praha 7, 170 00 (vchod z ulice U Pergamenky – Žlutá třída)  
První letošní Creative Mornings Prague se uskuteční ve čtvrtek 30. 1. 2014 v ZŠ Strossmayerovo náměstí od 8.30 hodin ráno. Hostem bude Vladislav Toman, zakladatel a dlouholetý šéfredaktor časopisu pro mládež ABC, který promluví o svých zkušenostech a názorech na téma Dětství, které je společné pro všechna města po celém světě, která ranní přednášky pořádají.
Strana 1 z 3

Obědové konto 

logo-obedove-kontoVeřejná sbírka na rodiče, kteří se dostali do ekonomicky tíživé situace, organizovaná podle zákona č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách.

Více

Napsali o nás 

fp-press-release 150Napsali o nás - Články a videa v médiích o školách a školském odboru na Praze 7.

Více

Náš tým 

mcp7 pohled od vodyInformace o vzniku projektu jaknaskoly.cz a o lidech, kteří se na jeho budování podíleli.

Více