Informace od nezávislých školských odborníků z EDUin

EDUin je nezávislá organizace usilující o nestrannost a otevřenost ve vzdělávání. Jádrem naší organizace je menší tým, s nímž spolupracují místní skupiny a jednotlivci ze školství, médií a dalších společností, kterým je oblast školství a vzdělávání blízká.

Náš vznik vyvolala absence jakékoliv organizace, která by se věnovala systematické propagaci vzdělávání – chceme proto veřejnosti zprostředkovat přehled o všem, co se ve vzdělávání děje.

Věnujeme se proto především všem otazníkům, které ve spojení se vzděláváním v naší společnosti vznikají. Naší snahou je informovat veřejnost o všem, co se ve vzdělávání děje a je důležité. Snažíme se široké veřejnosti srozumitelnou a zajímavou formou zprostředkovat a předložit dostupné informace o tom, jak a proč se mění naše školy, jak se učíme my, nejen naše děti.

eduInNavštivte stránky EDUin

Přečteno 3107 krát Poslední aktualizace: pondělí, 19 srpen 2013 17:06