Odkazy na „trochu jiné pohledy“ jak vzdělávat

Dovolili jsme si zde vytvořit prostor, kde pro Vás budeme shromažďovat odkazy na „trochu jiné pohledy“ jak vzdělávat. Budeme se zde snažit o zprostředkování různých pohledů a to od odborníků, kteří se dlouhodobě zabývají hledáním nových způsobů jak učit s ohledem na naši dynamicky se měnící společnost, tak od lidí, kterým není lhostejná naše budoucnost a příprava na ní nebo samotných studentů, kteří svou budoucnost ve vzdělávání v současnosti hledají.

Tak trochu jiné pohledy na vzdělávání:

1. Jana Nováčková: Jak se z touhy učit se, stane sběratelství známek
  2. Sir Ken Robinson: Schools kill kreativity (je možné si nastavit české titulky)
  3. Sir Ken Robinson: Bring on the learning revolution! (je možné si nastavit české titulky)
  4. Sir Ken Robinson: Changing Education Paradigms (odkaz: RSA Animate)
Přečteno 3315 krát Poslední aktualizace: pondělí, 19 srpen 2013 17:08