Ostatní

Ostatní (3)

Tato stránka se týká informací o problematice s výjimkou mateřskýchzákladních škol na Praze 7.

Jesle

středa, 17 říjen 2012 12:12
MČ Praha 7 zajišťuje provoz dětských jeslí prostřednictvím organizace Pečovatelské centrum Praha 7. Na jejich stránkách www.pecovatelskecentrum.cz, naleznete všechny potřebné informace o provozu.

Potvrzení o studiu

pondělí, 22 říjen 2012 13:33
Pokud vám chybí vysvědčení ze střední školy, obracejte se na tu střední školu, kde jste studovali. Jestliže zanikla a nebyla nahrazena jinou, která by tyto dokumenty převzala (např. změna názvu školy, přemístění sídla), zkuste se obrátit na Archív hlavního města Prahy, který sídlí na adrese:Archivní 6, 149 00, Praha 4 nebo na www.ahmp.cz
Pokud se jedná o uznání studia v zahraničí na sřední škole obracejte se na krajský úřad. Pokud se jedná o studium v zahraničí na vysoké škole obracejte se na ministerstvo školství.