Rodinná politika MČ P7

Rodinná politika MČ P7 (1)

Městská část Praha 7 má zájem o rodiny s dětmi Městská část Praha 7 v rámci tvorby ucelené koncepce rodinné politiky ustavila pracovní skupinu, která se pravidelně schází od října 2012. V současné době je připraveno dotazníkové šetření pro rodiny s dětmi žijící v oblasti Městské části Praha 7 s cílem zjistit jejich potřeby. Výsledky šetření budou pracovním týmem zabývajícím se rozvojem rodinné politiky vyhodnoceny a následně do koncepce zapracovány.